U përkeqësuan, dy të infektuar me koronavirus dërgohen me urgjencë te Shefqet Ndroqi

Lamtumirë privilegjeve mbretërore: 8 lukse që Meghan & Harry s'i kanë më
Masakra e 2 prillit futi në zi gjithë Shqipërinë, Basha kujton 4 të rinjtë shkodranë
"Lufta" mes Giroud dhe Benzema, Griezmann mban anën e këtij lojtari
Trageti "i ngecur" në ujërat greke prej 1 muaji, shtohen të infektuarit me me Covid-19
Sot Dita Botërore e Autizmit, çfarë duhet të dimë
"Urdhrat erdhën nga prokurori", Jane Fonda rrëfen natën që kaloi në qeli
Presidenti i Filipineve s’do telashe, urdhëron vrasjen e atyre që nuk i binden masave për koronavirusin
Këta VIP-a fitojnë milionat, por e kanë makinën më të lirë se jotja (FOTO LAJM)
U përkeqësuan, dy të infektuar me koronavirus dërgohen me urgjencë te Shefqet Ndroqi
Qyteti kinez ndalon ngrënien e qenve dhe maceve me ligjin e ri ‘historik’
Këto zakone të përditshme kanë ndikim negativ në funksionimin e trurit
Belgjika mbyll kampionatin, cakton edhe skuadrën kampione
Ish-kreu i Autoritetit të Konkurrencës, Zef Preçi: Të bëhen testime masive për koronavirusin
Xhaxhai i përdori emrin për mashtrim? Reagon publikisht Great Koçi (FOTO LAJM)
Kriza nga koronavirusi, Roma përfiton për të marrë lojtarë me kosto zero
Festë e çmendur jashtë karantinës, policia kap "mat" të rinjt (VIDEO)
De Bruyne me fjalë të mëdha për Sancon: Ai djalë është i "çmendur"
Për ju që mezi prisni "La Casa de Papel 4", çfarë do shihni në 8 sertië e reja (VIDEO)
Rama bën deklaratën e fortë: Mos paguani qiranë
Futbolli i pezulluar, ylli i Tottenhamit shkon në Korenë e Jugut për të kryer shërbimin ushtarak
Euro i rikthehet "rrugës" së vjetër, me sa u këmbye sot
Ndryshimi drastik kur kolliteni në bërryl dhe përpara duarve (VIDEO)
Pas takimit me Thaçin, flet Haradinaj: Shkuarja në zgjedhje është e pamundur
"Të varfër edhe shpirtzinj", Oriola Marashi revoltohet me qytetarët që ankohen për ndihmat (FOTO LAJM)
Një këndvështrim ndryshe ndaj koronavirusit? Historia e këtij çifti na befasoi
Lajmi i mirë nga "Blutë e Londrës", ylli i skuadrës mposht koronavirusin
Momenti i parë dhe i vetëm kur Ronaldo "Fenomeni" dhe CR7 u takuan në fushë (VIDEO)
Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media