Home Video Lajme
Basha zbulon arsyet: Ja pse nuk mund të ndodh koalicioni me Ramën (VIDEO)
Vajza, viktimë e abuzimeve seksuale mbahet e lidhur me zinxhir nga familja (VIDEO)
Nuk ndëshkohet njeriu që pengoi Jahjagën të shkonte në Beograd (VIDEO)
Rama në mitingun përmbyllës të PS: Jazëk u qoftë prindërve demokratë nëse…(VIDEO)
Serwer tregon pse Albin Kurti s’bën për kryeministër (VIDEO)
Beatrix Ramosaj vjen me skena të nxehta në klipin e ri (VIDEO)
Dalin detaje të reja për incidentin që ndodhi në gjykimin e rastit të Donjeta Pajazitajt
Momenti kur vëllai i Donjeta Pajazitit kap në grushta të akuzuarin për vrasjen në Strellc (VIDEO)
Kandidati i PD-së i bën “gropën” vetës: Rrugëdalja nga kriza është Rilindja (VIDEO)
Mos i hidhni lëvoret e bananes, përdorini për të shëruar aknet (VIDEO)
VIDEO SKANDALI/ "Do marrësh veten më qafë", kreu i FRESSH-it shantazhon punonjësin e bashkisë (VIDEO)
Provokoi kundërshtarët, Oscar merr një dënim të rëndë në Kinë (VIDEO)
Mes Ibrës dhe Bergamp, Schick ka shënuar këtë perlë në sezonin e fundit (VIDEO)
Profesori kandidat i PD lë nam në mes të Shkodrës, ngatërron Qemal Stafën me Migjenin (VIDEO)
Meta bën prapakthehu: Nuk thash merrni armët (VIDEO)
Mblidhen 15 mijë euro për Fitore Ibishin nga Podujeva (VIDEO)
Burrat veshin minifunde në Francë (VIDEO)
DOKUMENTI SEKRET/ Si e pësoi Robert Ndrenika nga arratisja e të vëllait
Bashën e gjen "belaja" me lali Erin duke ngjit postera në Tiranë (VIDEO)
Me këmb dhe duar përpjetë, Edi Rama çudit të gjithë me këto veprime (VIDEO)
Plas sherri mes Lekajt dhe Albulena Haxhiut, përmenden kiflet e Shpend Ahmetit (VIDEO)
Taravari: Do të ketë revizion të punës së gjithë klinikave pa përjashtim (VIDEO)
Kamerat filmojnë momentin kur shqiptari vrau me thikë në zemër 23-vjeçarin, motivi një femër (VIDEO)
Momenti rrënqethës kur e mbijetuara e zjarrit fatal në Londër takon heroin e saj (VIDEO)
Evakuohet aeroporti i Miçiganit, polici qëllohet me thikë në qafë (VIDEO)
Rama kopjoi Erdoganin në spotin e fundit elektoral? (VIDEO)
LSI: Ne do ia heqim Shqipërinë kukullave të saj politikë (VIDEO)
Rama s’iu ndahet njerëzve as në Facebook: Kam nevojë për votën tuaj (VIDEO)
Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2017 Albeu Online Media