Home ShowBiz
Roza Lati “shpërthen” ndaj atyre që shajnë Erik Fullanin: A s'ka faj, çdo baba do të...(FOTO LAJM)
Armina dhe Shkëlzeni po martohen? Blogerja zbulon propozimin për martesë nga Shkëlzeni (FOTO LAJM)
Lori e "Dancing With the Stars" dhe DJ Olti bëhen prindër, zbulohet emri i vajzës (FOTO LAJM)
“Si i vodha perdet e Komitetit Qendror për fustanin e Parashqevi Simakut” (FOTO LAJM)
Nusja e Jozefina Topallit nxjerr "jashtë loje" Marina Vjollcën (FOTO LAJM)
Kelly Brook provokon fansat, publikon fotot nudo në vaskën e banjos (FOTO LAJM)
Martesa me Xhensilën, Bes Kallaku: Dua një dasëm fshati… (FOTO LAJM)
INTERVISTA/ Elton Deda: Ëndrra për t’u bërë pilot ushtarak dhe konflikti me babain për karrierën
Ledri Vula dhe i dashuri i Luanës përballen në gjykatë, shkak xhelozia për Dafina Zeqiri
Hervin Çuli tërhoqi fyerjet ndaj Robert Ndrenikës, por rrjeti vazhdon hakmarrjen ndaj tij (FOTO LAJM)
Bleona takon aktorin e "ëndrrave": Italianët e bëjnë më së miri... (FOTO LAJM)
Eni Koçi bëhet pishman: Ishte hera e parë dhe e fundit...(FOTO LAJM)
Mariza Ikonomi ka xhaxha Françesk Radin? Ja gafat e Rudinës LIVE (VIDEO)
Degjeneron debati, Erik Fullani kërcënon Bledi Manen: Nëse ma përmend edhe një herë familjen do të të... (FOTO LAJM)
Kullën e Sahatit në Tiranë nuk e keni parë ndonjëherë kështu (FOTO LAJM)
E quajti copë m*ti, Bledi Mane i përgjigjet Erik Fullanit: Të vunë pampers se.... (FOTO LAJM)
Ky është protestuesi që pritet të tremb më shumë Ramën (FOTO & VIDEO)
Vajza me shtetësi amerikane fiksohet keq pas Princ Lekës, por ja si ia “rregullon qejfin” Elia (FOTO LAJM)
Thuajini lamtumire "Baftjarit", Bes Kallaku nuk do të jetë më pjesë e ekranit shqiptar
Enca dhe Noizy thyejnë heshtjen, tregojnë arsyen e konfliktit live në TV (FOTO LAJM)
"Është një copë m*ti, një drogaxhi...", Eriku i Ardian Fullanit shpërthen ndaj Bledi Manes (FOTO LAJM)
Enca dëgjon të rinjtë në aeroport që flasin për të dhe Noizyn: "Nuk e ken idenë..." (FOTO LAJM)
Jul Deda shpërthen ndaj Ramës: Hapi sytë, 18 shkurti s'ka lidhje me 21 janarin
Ermal Mamaqi dhe Mozzik zhvillojnë bisedën më të pazakonte që mund të keni dëgjuar(VIDEO)
Noizy dhe Enca përfundojnë tek “Shihemi në gjyq” (FOTO LAJM)
Madonna birësoi dy binjakë nga Afrika, babai i tyre: Më gënjyen, se dija që s’do i shihja më (FOTO LAJM)
Ardit Gjebrea "inatoset keq", fshin të gjithë miqtë në Instagram por…ndjek vetëm një person
Këngëtarët "fëlliqin" Ermalin, nuk i dinë emrin
Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2017 Albeu Online Media