Home Teknologji
Më në fund ajo që po prisnim, si të rikthejmë mesazhet e fshira në WhatsApp
Facebook jep lajmin e rëndësishëm mbi portalet online
2 milionë përdorues shqiptarë përdrorin internetin nga celulari
iPad Air 2 mund të jetë tableti më i hollë në botë!
Jepini foton Google dhe ai ju gjen binjakun artistik në të gjithë botën
Itali, hetim kundër Samsung dhe Apple për vjetërim të programuar të pajisjeve
YouTube integrohet në WhatsApp
Më në fund ajo që po prisnim, si të rikthejmë mesazhet e fshira në WhatsApp
Apple detyrohet të paguajë 38 miliardë dollarë taksa
Ky është telefoni i parë në botë me një skaner të plotë të gishtërinjve
Kjo orë smart kushton 197 mijë dollarë
Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media