Home Kuriozitete
Shpëtoi foshnjen nga mbytja, policen britanike e gjen belaja (FOTO LAJM)
Humbisni 80 fije çdo ditë, 10 fakte të padëgjuara më parë për flokët
Plas gallata në rrjetet sociale me iPhone 11 (FOTO LAJM)
Pse shqiptarët mbajnë një fije të kuqe peri rreth dorës së majtë?
E fiksuar pas tij, vesh fustanin e dasmës çdo fundjavë qëkur është martuar (FOTO LAJM)
Mënyrat më të zgjuara për të ripërdorur një shishe plastike, shpëto planetin (FOTO LAJM)
Fotografi amerikan “zhduk” celularin: Po injoroni njëri-tjetrin (FOTO LAJM)
Pamje magjepse, vijat bregdetare më spektakolare në botë (FOTO LAJM)
Me Wi-Fi dhe GPS, motori elektrik i ujit që befasoi njerëzit (FOTO LAJM)
I ulur në shkallët e Gjykatës Tahiri pret me ankth vendimin (FOTO LAJM)
Gati ligj i ri, burg për ata burra që tradhtojnë gratë
Tentoi ta grabiste, shikoni çfarë i bën 81-vjeçarja hajdutes (VIDEO)
Masa drastike nga Instagram, heq postimet e dietave dhe kirurgjisë kozmetike
Pantera e zezë shëtit nëpër çatitë e shtëpive në Francë
98 vjeçari hidhet me parashut
Në prag të zhdukjes, portretet e fuqishme të kopjeve të vetme në botë (FOTO LAJM)
Pasardhësit komik, kur rracat e ndryshme të qenëve bien në dashuri (FOTO LAJM)
Disa sekonda para katastrofës, shkrepjet në momentin perfekt (FOTO LAJM)
Gabimet e përditshmërisë që duhet të rregulloni sa më parë (FOTO LAJM)
Fotografi amerikan publikon prapaskenat, si një foto mund të dal kryevepër (FOTO LAJM)
Po e rrihnin prindërit, 8-vjeçari bie nga dritarja e katit të 9-të e ndërron jetë (FOTO LAJM)
Risia e fndit e Google, kërkimi me “screenshot”
Çfarë dreqin janë këto? Videot e UFO-ve qenkan të vërteta (FOTO LAJM)
Situatat më qesharake kur njerëzit i këput gjumi në punë dhe në publik (FOTO LAJM)
Nga krijesa më e vogël deri tek më e madhja që kemi parë ndonjëherë (FOTO LAJM)
Uragani shkatërrimtar në Karaibe, shokon fizikanti: Është bërë nga dora e njeriut, ja kush e shkaktoi (VIDEO)
Horoskopi 19 shtator 2019
Në këta fshatra Zviceran mjafton të jetoni dhe ju ofrojnë para
10 lagjet më “cool” të botës, pamjet do t`ju surprizojnë (FOTO LAJM)
Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2019 Albeu Online Media