Home Bota
Trazirat dhe dhuna në SHBA, Trump gati të marrë vendimin drastik
Ç'po ndodh?! A kanë parashikuar vërtet "The Simpsons" vdekjen e George Floyd (FOTO & VIDEO)
Gjesti human, strehoi në shtëpi dhjetra protestues duke i shpëtuar nga arrestimi (FOTO LAJM)
Pse Donald Trump u fsheh në bunker gjatë kohës kur protestohej për vdekjen e George Floyd?!
Trump ndalon avionët me udhëtarë kinezë për në SHBA
"Fitorja" ndaj koronavirusit zgjati vetëm dy ditë, rikthehen vdekjet në Spanjë
Shkoi pa reçipeta në protestë, kush është e famshmja që po bën xhiron e rrjetit (FOTO LAJM)
Lozonjarja e Pallatit, fustanet e Princeshë Dianës që kanë trazuar Mbretërorët (FOTO LAJM)
U gjetën të pajetë në shtëpi, zbardhet shkaku i vdekjes së aktorit të Twilight dhe të dashurës (FOTO LAJM)
Incident në mbledhjen online, politikania del topless para kolegëve (FOTO LAJM)
Meghan nxjerr zbuluar sekretet: Kush e bën ligjin në Pallatin Mbretëror (FOTO LAJM)
Nën efektin e alkolit, britanikët festojnë jashtë kontrollit lirinë nga koronavirusi (FOTO LAJM)
E arrestuan se ishte me ngjyrë, policët "shokohen" kur mësojnë kush ishte (VIDEO)
Japonia pritet të dënojë të gjithë ata që ecin në rrugë teksa shohin telefonin
Kush ishte George Floyd, afro-amerikani që ngriti popullin amerikan në këmbë?
Si përfundoi pas hekurave oficeri që shpenzonte qindra paund vetëm për një darkë
Frika për një shpërthim të dytë, OBSH njofton se vaksinat do të jenë gati
Ky ishte Xhejms Bondi i vërtetë, frymëzoi personazhin e "Agjentit 007"
I ndryshoi ngjyra e lëkurës pas infektimit me COVID-19, vdes mjeku kinez (FOTO LAJM)
TRAGJIKE/ Morën makinën e gjyshes, humbin jetën dy vëlezërit 6 dhe 7 vjeç
E RËNDË/ Nëna vret dy fëmijët, të ëmën dhe më pas veten
BE mbështet protestat në nder të George Floyd
"Nuk marr dot frymë", qielli u mbush me fjalët e fundit të Floyd-it (FOTO LAJM)
"Ai s'do të donte që ju ta bënit këtë", vëllai i George Floyd thirrje protestuesve të heqin dorë (FOTO LAJM)
George Floyd ka vdekur nga asfiksia,del autopsia private
S’frenonte dot, shihni momentin kur policët shpëtojnë vajzën 20-vjeçare (VIDEO)
Zjarr para Shtëpisë së Bardhë, digjet kisha presidenciale në Uashington (VIDEO)
Gjunjëzohet policia! Kërkon falje për vrasjen e George Floyd (FOTO LAJM)
Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media