Home Foto Lajm
"Haram e paçi fanellën që mbani veshur", tifozët e Partizanit shpërthejnë pas disfatës në Kupë (FOTO LAJM)
S'e pengon asgjë, Rudina Dembacaj shfaqet me e lumtur se kurrë në krah të Frrokut (FOTO LAJM)
Plas keq te Bayern, Boateng dhe Goretzka përleshen në stërvitje (FOTO LAJM)
Kërkohet ndihmë urgjente! Kush e ka parë këtë zonjë në Tiranë? (FOTO LAJM)
"Haram e paçi fanellën që mbani veshur", tifozët e Partizanit shpërthejnë pas disfatës në Kupë (FOTO LAJM)
Si të aplikoni online për të përfituar nga rindërtimi pas tërmetit (FOTO LAJM)
10 lagjet më “cool” të botës, pamjet do t`ju surprizojnë (FOTO LAJM)
Era nxjerr zbuluar Kate Middleton, dukeshës i ngrihet fundi në mes të rrugës (FOTO LAJM)
59 vjeç, por kjo prezantuese e motit po bën me “dhimbje koke” një publik të tërë (FOTO LAJM)
Leku letër, pas super dhuratës për bashkëshorten Ermali "surprizon" edhe veten (FOTO LAJM)
54-vjeçarit i qesh fati, gjen varësen e çmuar në një fushë (FOTO LAJM)
Një mami joshëse si Elita Rudi, moderatorja "pushton" Instagramin me fotot pikante (FOTO LAJM)
Biondja e Champions shfaqet sërish për Kobe Bryant (FOTO LAJM)
Njësoj si në filmat horror, 10 psikopatët më të famshëm në histori (FOTO LAJM)
Fjalët më të ëmbla për të bijën, Khloe e Zaiminës bën 2 vjeç (VIDEO)
Ikën nga mbretëria, Harry dhe Meghan "lëvizin" parametrat e modës në Kanada (FOTO LAJM)
Fotot joshëse të Keisi Medinit, Sabiani i lë komentin epik të bijës (FOTO LAJM)
Del lista e zezë, kush janë 5 të dënuarit me burgim të përjetshëm që po i kërkon policia (FOTO LAJM)
Kupa e Mbretit, Zidane lë jasht skuadrës dy yje (FOTO LAJM)
"Vllau si shkjau", Roberti dhe Patrisi pajtohen pasi u ndanë nga Nora dhe Tuna? (FOTO LAJM)
Ronaldo i paarritshëm brenda dhe jasht fushës, kap shifër rekord në 'Instagram' (FOTO LAJM)
Kate dhe Meghan para epokës Mbretërore, fotot zbulojnë sa shumë ndryshojnë (FOTO LAJM)
Me kambale dhe fund, 5 kombinimet më fantastike (FOTO LAJM)
Ju ka marrë malli? Kiara Tito së shpejti me një projekt televiziv (FOTO LAJM)
Kaq ishte, Loredana heq përfundimisht dorë nga Mozzik (FOTO LAJM)
Tërmet 7.7 i shkallës rihter në Kubë, gropat e mëdha në tokë shokojnë qytetarët (FOTO LAJM)
Shqipëria në këmbë prej tërmetit të fortë, Ministria e Mbrojtjes: Nuk ka dëme! (FOTO LAJM)
Dëshmitë/ Shqiptarët të tmerruar pas tërmetit, i frikësohen një "26 Nëntori" të dytë (FOTO LAJM)
Humb jetën polici në Kosovë (FOTO+VIDEO)
Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2020 Albeu Online Media