Home Boterori 2018
Kombëtarja e Kroacisë në Zagreb pritet nga mijëra tifozë
Qëlloi gjashtë rezultate dhe me 1.5 euro fitoi shumën marramendëse (FOTO LAJM)
Kjo është arsyeja pse Griezmann u shfaq me flamurin e Uruguajit
Heronjtë e Kroacisë priten në mënyrë madhështore në Zagreb (VIDEO)
Ky është kampioni më i turpshëm i historisë (VIDEO)
FIFA publikon 18 golat më të bukur të Botërorit, lë jashtë "shqiponjat" (VIDEO)
Këto janë mesazhet emocionuese të Rakitiç dhe Modriç (FOTO LAJM)
Varane "hajmalia" e Francës, shkruan histori
Madhështore, si u prit Ronaldo nga juventinët (VIDEO)
Argjentina rikthen ish-trajnerin e saj
Pogba tallet keq me anglezët pas fitimit të Botërorit (VIDEO)
Forma fizike në Botëror, kryesuesit me statistika të "çmendura" (FOTO LAJM)
Mbrojtësi shqiptar në formacionin më të keq të historisë së Botërorit (VIDEO)
Ky është formacioni më i mirë i Botërorit (FOTO LAJM)
"Aktori" Neymar bëhet markë droge (FOTO LAJM)
"Tërmet" në Seria A, dy klube rrezikojnë përjashtimin
Këto kuriozitete të finales së Botërorit nuk duhet ti humbisni
Mbrojtësi i Argjentinës: Pata përleshje fizike me Messin në Botëror
Plasin "memet" për ngrohtësinë mes Macron dhe presidentes kroate (FOTO LAJM)
Gjesti "heroik" i presidentit të Francës në dhomat e zhveshjes të Kroacisë
A u kalua protokolli? Macron "ngushëllon" presidenten kroate me puthje (VIDEO)
Ja çdo bëjë Mbappe me paratë e fituara në Botëror
E bujshme! Milan kërkon "yllin" e Juventus
"Larg kamerat nga femrat seksi", por bukuroshet e finales "thyejnë" urdhërin (FOTO LAJM)
Askush nuk e pa, gruaja pas Putinit vjedh medaljen? Kjo video po çmend rrjetin (VIDEO)
E nderoi Franca, Luana Vjollca kap lloton e çmendur (FOTO LAJM)
Tmerr, pas fitores Franca kthehet në arenë lufte me pasojë dy viktima (VIDEO)
U shpall kampion bote, por nuk shënoi asnjë gol
Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media