Home Sport
Bayerni konfirmon dy blerjet e para në janar
Bayerni i Mynihut ka arritur marrëveshje me dy lojtarë të cilët pritet të mbërrijnë në "Allianz Arena".

Bëhet fjalë për mesfushorin e Hoffenheimit, Sebastian Rudy (26 vjeç) dhe mbrojtësin e talentuar Niklas Sule (21 vjeç) të cilët kanë nënshkruar kontrata 5-vjeçare me klubin bavarez.

Lajmi është konfirmuar nga e përditshmja gjermane “Kicker” ndërsa zyrtarizimi i Bajernit do të kryhet gjatë dy ditëve të ardhshme.
Nga këto dy përforcime skuadra e Hoffenheimit pritet të përfitojë plot 20 milionë euro

Shkruani komentin tuaj!
 
Conte i bën zbor Diego Costës në stërvitje pas sherrit (FOTO)
Lenjani në bisedime me një skuadër të njohur
Shkojnë për të ndjekur fëmijët, dy prindër përleshen me njëri-tjetrin (VIDEO)
Suso godet me top dëbore reporterin në lidhje live (VIDEO)
Pogba rrëfen pse refuzoi Realin dhe Barcelonën në verë
Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2017 Albeu Online Media