Home Sport
Mund të quhet e kryer, Juventus bën blerjen e dytë të madhe në merkato
Juventus ka gati një goditje të bujshme në merkato. Bëhet fjalë për Douglas Costën i cili tani mund të quhet një lojtar i kampionëve të Italisë, ku mungon vetëm zyrtarizimi.

Bajerni i Mynihut ka pranuar të shesë anësorin e saj për 40 milionë euro te bardhezinjtë, që tani duket se kanë bërë lëvizjen e duhur në këtë merkato.

Afrimi i Costës e bën Juventusin sërish një ekip shumë të fortë për të synuar sërish pse jo një tjetër finale në Champions. Kjo do të jetë goditja e dytë pas Schick të Sampdorias, por për të dyja këto transferime priten edhe firmat e lojtarëve. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Spalletti jep lajmin për Perisicin
Wenger e konfirmon: Sanchez dhe Mustafi të dielën fillojnë stërvitjet
"Mbappe nuk është “galaktiku” që Zidane i kërkoi Perezit"
Arsenali i pashpresë, i refuzohet edhe oferta e tretë
Ia kanë vënë syrin Hazardit, Conte ka një përgjigje për Realin dhe Barcelonën

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2017 Albeu Online Media