Home Sport
5 klubet ku mund të transferohet Ronaldo gjatë kësaj vere (FOTO LAJM)
Manchester United

Cristiano Ronaldo do të largohet nga Reali i Madridit në këtë merkato verore pas problemeve të shumta në Spanjë me taksat dhe sulmet e mediave.

Në media të mëdha ndërkombëtare kanë filluar të hidhen hipotezat e para se ku do të përfundojë ylli portugez në sezonin e ardhshëm?

Të shumta kanë qenë portalit që kanë shkruar vazhdimisht për të ardhmen e tij, por për momentin 5 pistat janë më konkrete deri më tani dhe mund t'i zbuloni në galerinë më lart. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Spalletti jep lajmin për Perisicin
Wenger e konfirmon: Sanchez dhe Mustafi të dielën fillojnë stërvitjet
"Mbappe nuk është “galaktiku” që Zidane i kërkoi Perezit"
Arsenali i pashpresë, i refuzohet edhe oferta e tretë
Ia kanë vënë syrin Hazardit, Conte ka një përgjigje për Realin dhe Barcelonën

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2017 Albeu Online Media