Home Sport
Zbulohet emri, kush ia sugjeroi Dukës emrin e Panuçit për trajner
Ndërkohë që nesër pritet hedhja e firmës mes Cristian Panuçit dhe FSHF-së për marrjen e drejtimit të kombëtares shqiptare, Albeu.com mëson dhe personin që e sugjeroi atë tek krerët e federatës.

Ai është ish-trajneri Gianni De Biasi, i cili ka besuar tek aftësitë e Panuçit për të marrë drejtimin e kombëtares sonë.

Mësohet se Panuçi do të ketë një pagë rreth 300 mijë euro, por pa e kaluar këtë shifër. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Triumfi ndaj Gjermanisë festohet në një mënyrë të veçantë nga tifozi meksikan (FOTO LAJM)
Real luan mendsh për Sala: Navas plus 150 milion euro
Mediat zvicerjane sulmojnë Granit Xhakën për një arsye krejtësisht qesharake
Nuk ka më skuadra të forta, këto janë tre super sfidat e sotme
"UFO-t erdhën në Kupën e Botës"

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media