Home Sport
Danimarka shkatërron Irlandën, Eriksen "hat-trick" (VIDEO)
Danimarka po shpartallon Irlandën me shifrat 1-4 në "Aviva Stadium"

Erikson është autori i golit me një goditje potente që e dërgoi topin në trekëndësh, që ka shënuar tre gola sonte.

Ndeshja me këtë rezultat ka përfunduar, dhe duhen që të mbarojnë minutat që Danimarka të kualifikohet në Rusi. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Bommel: Interi e kishte mendjen te Barcelona
Neymar me shokë mposhtin bindshëm Cervena Zvezdën (VIDEO)
Barazon me Barcelonën, Tottenham kualifikohet në 1/8 e Championsit (VIDEO)
Heroi Salah, Liverpooli mposht Napolin dhe kualifikohet në fazën tjetër të Championsit (VIDEO)
Barazon me PSV, Interi i Spallettit skualifikohet nga Champions League (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media