Home Sport
Anglia dhe Brazili barazojnë pa gola në "Wembley"
Anglia dhe Brazili kanë barazuar 0-0 në miqësoren e zhvilluar në Wembley

Kombëtarja e Anglisë dhe ajo e Brazilit kanë barazuar pa gola 0-0, në miqësoren e cila u zhvillua në Wembley të Londrës.

Ndeshjen gjatë tërë kohës e ka dominuar Brazili, por vendësit ishin shumë mirë të organizuar në mbrojtje.

Disa ditë më parë Anglia e morinjë barazim pa gola ndaj Gjermanisë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Bommel: Interi e kishte mendjen te Barcelona
Neymar me shokë mposhtin bindshëm Cervena Zvezdën (VIDEO)
Barazon me Barcelonën, Tottenham kualifikohet në 1/8 e Championsit (VIDEO)
Heroi Salah, Liverpooli mposht Napolin dhe kualifikohet në fazën tjetër të Championsit (VIDEO)
Barazon me PSV, Interi i Spallettit skualifikohet nga Champions League (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media