Home Sport
​Festa e çmendur e futbollistëve të Suedisë, prishin emisionin live (VIDEO)
Suedia ka barazuar 0:0 me Italinë mbrëmë në San Siro për t’u kualifikuar në Kupën e Botës

Pas ndeshjes lojtarët e Suedisë kanë festuar si të çmendur, duke shkatërruar edhe studion e improvizuar të një televizioni suedez në fushë.

Ata shkuan dhe festuan pranë tyre, ku prishën gjithçka që kishin përpara. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Bommel: Interi e kishte mendjen te Barcelona
Neymar me shokë mposhtin bindshëm Cervena Zvezdën (VIDEO)
Barazon me Barcelonën, Tottenham kualifikohet në 1/8 e Championsit (VIDEO)
Heroi Salah, Liverpooli mposht Napolin dhe kualifikohet në fazën tjetër të Championsit (VIDEO)
Barazon me PSV, Interi i Spallettit skualifikohet nga Champions League (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media