Home Sport
STATISTIKË / Skuadrat që shënuan më shumë gola në fazën e grupeve të Champions League (FOTO LAJM)
Faza e grupeve e UEFA Champions League përfundoi dje ku dhuroi spektakël të madh dhe duke u eleminuar skuadra me emër si Atletico Madrid apo Borussia Dortmund.

Pesë skuadrat që shënuan më shumë gola këtë fazë në grupe janë:

Francezët e PSG që kryesojnë me 25 gola, duke lënë mbrapa si Liverpool me 23 gola, Real Madrid 17, Chelsea 16 dhe befasia e madhe është Porto ku ka shënuar 15 gola.

Shorti do të hidhet me datë 11 në orën 12. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Albian Ajeti: Kurrë nuk kamë marrë ndonjë ftesë nga Shqipëria
UEFA zbulon datën hapëse të "Euro 2020"
Rivaldo: Salah duhet të shkoj në Barcelonë dhe jo në Real Madrid
Pas ndarje, Erjona Sulejmani shihet në shoqërinë e ish-banorit të BB (FOTO LAJM)
Ronaldinho do të martohet me dy gra

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media