Home Sport
Xhaka i lumtur pas mëngjesit të bërë nga e dashura e tij, shikoni se çfarë shkruan në Instagram (FOTO LAJM)
Taulant Xhaka, ka postuar një video në Instagram, ku shihet se shijon një mëngjes tradicional.

Ai shihet teksa konsumon petulla, me djathë apo edhe vezë. Siç e shkruan edhe vetë, mëngjesi i është përgatitur nga e dashura, Arbnora.

“Petla nga gruaja ime” – shkruan Xhaka.

Çifti ka disa kohë në lidhje, dhe duket se dashuria mes tyre po shkon për së mbari. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Anglia deklason Spanjën (VIDEO)
Anglia e pandalshme, shënon edhe golin e dytë ndaj Spanjës (VIDEO)
Zhbllokohet ndeshja, Anglia kalon në avantazh ndaj Spanjës (VIDEO)
Bukuroshja shqiptare që po çmend Amerikën (FOTO LAJM)
Sulmuesi i Manchester United kërkon transferimin te Juventusi

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media