Home Sport
Young Boys shënon gol në sekondat e fundit (VIDEO)
Young Boys ka shënuar në sekondat e fundit të ndeshjes për të fituar ndaj Skënderbeut

Goli është shënuar nga Assale në minutën e 90+6 të ndeshjes.

Ndeshja ka përfunduar dhe Skënderbeu e ka humbur ndeshjen. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Albian Ajeti: Kurrë nuk kamë marrë ndonjë ftesë nga Shqipëria
UEFA zbulon datën hapëse të "Euro 2020"
Rivaldo: Salah duhet të shkoj në Barcelonë dhe jo në Real Madrid
Pas ndarje, Erjona Sulejmani shihet në shoqërinë e ish-banorit të BB (FOTO LAJM)
Ronaldinho do të martohet me dy gra

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media