Home Sport
Thellohet kriza tek Milani, tani humbasin edhe ndaj Rijekës (VIDEO)
Milan ka pësuar një humbje tjetër në drejtimin e Genaro Gatutusos tani në Europa League ndaj Rijekës me shifrat e pastra 2-0

Skuadra e Milanit akoma nuk ka mësuar nga gabimet, pasi ka pësuar humbje edhe në Europa League, duke u mposhtur 2-0 nga Rijeka.

Golat për skuadrën vendase i shënuan Puljic dhe Gavranovic.

Pas kësaj humbje Milan mban vendin e parë në Grupin D me 11 pikë, tri më shumë se sa AEK në vendin e dytë, ndërsa Rijeka në vendin e tretë me 7 pikë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Rivaldo: Salah duhet të shkoj në Barcelonë dhe jo në Real Madrid
Pas ndarjes Erjona Sulejmani shihet në shoqërinë e ish-banorit të BB (FOTO LAJM)
Ronaldinho do të martohet me dy gra
Zyrtare: Mauricio Pochettino rinovon kontratën me Tottenham Hotspur
Futbollistët e të dyja ekipeve dhunojnë arbitrin në Angli (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media