Home Sport
France Football me një dhurat interesante për Ronaldon (FOTO LAJM)
France Football ka përzgjedhur Cristiano Ronaldon si lojtarin më të mirë në botë për vitin 2017, duke ia dhuruar edhe Topin e Artë

Por, kjo nuk ishte dhurata e vetme që mori portugezi, i cili pranoi edhe një tjetër dhuratë shumë interesante, shkruan Albeu.com.

Ai mori fanellë të brendshme për fëmijë të vegjël me pesë Topa të Artë.

Kjo dhuratë i ka bërë të gjithë të qeshin në sallë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
UEFA zbulon datën hapëse të "Euro 2020"
Rivaldo: Salah duhet të shkoj në Barcelonë dhe jo në Real Madrid
Pas ndarjes Erjona Sulejmani shihet në shoqërinë e ish-banorit të BB (FOTO LAJM)
Ronaldinho do të martohet me dy gra
Zyrtare: Mauricio Pochettino rinovon kontratën me Tottenham Hotspur

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media