Home Sport
Ronaldo i pari, shikoni Top-10 nga France Football
Cristiano Ronaldo ka fituar Topin e Artë, duke mposhtur kështu Leo Messin dhe Neymarin që ishin në top tre pozitat e para

Ylli i Barcelonës, Leo Messi është përzgjedhur si futbollisti i dytë në botë nga France Football, duke u renditur pas Cristiano Ronaldos.

Në vendin e tretë është renditur ylli brazilian i PSG-së, Neymar.

Në Top dhjetëshe ishin Gianluigi Buffon, Luka Modric, Sergio Ramos, Kylian Mbappe, N’Golo Kante, Robert Lewandowski dhe Harry Kane. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Rivaldo: Salah duhet të shkoj në Barcelonë dhe jo në Real Madrid
Pas ndarjes Erjona Sulejmani shihet në shoqërinë e ish-banorit të BB (FOTO LAJM)
Ronaldinho do të martohet me dy gra
Zyrtare: Mauricio Pochettino rinovon kontratën me Tottenham Hotspur
Futbollistët e të dyja ekipeve dhunojnë arbitrin në Angli (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media