Home Sport
Mavraj ndihmon fëmijët jetimë nga Etiopia
​Mbrojtësi i Hamburgut dhe Kombëtares kuqezi, Mërgim Mavraj është gjithmonë i ndjeshëm jo vetëm në fushën e futbollit, por edhe jashtë saj

Lojtari 31-vjeçar është i angazhuar në programin më të madh mysliman të ndihmave “Islamic Relief”.

Ai mbështet projektin “Ushqimi për jetimët”, duke ndihmuar fëmijët jetimë nga Etiopia.

“Jam i angazhuar për të ndihmuar fëmijët jetimë. Mua më kanë ndihmuar në jetë dhe tani dua të ndihmoj të tjerët. Të jesh në gjendje të japësh diçka, ndihesh jashtëzakonisht i lumtur”, ka thënë Mavraj. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
E pësuan nga Milani, ky është reagimi i ashpër i Fiorentinës
Ramos nuk e do këtë lojtarë në ekip, ankohet tek Perez
Skandal në Rusi, racizmi në këtë klub arrin kulmin
Pas vendimit të CAS reagon kapiteni i Milan
PSG nuk i ndahet mbrojtësit të Milan-it, ka marrëveshje paraprake

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media