Home Sport
Alban Bushi shfaq përkrahjen e tij pro Dukës
Ish-futbollisti i Kombëtares i cili aktualisht është trajneri i ekipit U-21 të Shqipërisë, Alban Bushi, ka dalë hapur pro Armando Dukës për zgjedhjet që do të zhvillohen më 7 shkurt për kreun e ri të federatës.

Bushi me anë të një postimi në rrjetin social ‘instagram’, përveç fotos së postuar shkruan: “Unë nuk uroj asgjë, por uroj më të mirën për ty dhe futbollin! Faleminderit për çka ke bërë dhe ç’do të bësh”. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Polici i Portokallisë komenton ndeshjen Inter - Roma (VIDEO)
STATISTIKË / Luis Suarez 100 gola në 114 paraqitje në La Liga për Barcelonën (FOTO LAJM)
Bukuroshja braziliane ultimatum portierit të PSG: Nuk ka seks nëse humbet
Rrëfimi prekës i Xherdan Shaqirit për historinë e jetës së tij (FOTO LAJM)
Real Betis - Barcelona, notat e lojtarëve (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media