Home Sport
Kamza prezanton ish-lojtarin e Luftëtarit
Flitej prej ditësh për një kalim të tijin te Kamza por tashmë gjithçka është zyrtare.

Vangjel Zguro është futbollisti më i ri i skuadrës nga periferia e kryeqytetit. Lojtari te Kamza do të mbajë fanellën me numrin 31. Mbrojtësi i majtë i afruar pas prishjes së kontratës me Luftëtarin, firmosi kontratë dy-vjeçare dhe u prezantua nga drejtori i Kamzës, Xhesjan Qarri./albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Telashe për Panuccin, gjobitet nga gjykata italiane
Barcelona reagon për një transferim të mundshëm të Neymarit
Ibrahimovic: Jam i lumtur në Amerikë
wanda0
Wanda Nara “karikon” Icardin për derbin (FOTO LAJM)
Raikkonen “flakë për flakë” me Ferrarin

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media