Home Sport
Yerry: Për mua ai është më i miri në botë
Blerja e re e Barcelonës, Yerry Minas, i është rrëqethur trupi kur është takuar me lojtarin më të mirë në botë, Lionel Messin, për herë të parë që prej transferimit në klubin katalanas.

Barcelona njoftoi të enjten për blerjen e mbrojtësit kolumbian nga Palmeiras për 11.8 milionë euro, i cili ka nënshkruar kontratë pesëvjeçare e gjysmë.

23-vjeçi është i lumtur që i është bashkuar një klubi që ka kaq talentë, si dhe ka dhënë detaje rreth takimit të parë me Lionel Messin dhe Luis Suarezin.

“Për mua, ai [Messi] është më i miri në botë. Përshtypja e parë që ma la ai gjatë takimit ishte përulësia që kishte. M’u rrëqeth trupi kur m’u afrua Messi me Suarezin në zhveshtore”, ka thënë Minas. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Ribashkimet dhe ndarjet me të dashurën yll, Neymar merr vendimin drastik
Drejtuesit e Bayernit i japin mbështetje të plotë trajnerit Kovac
Aksident i i frikshëm në Moto GP, motorri përfshihet nga flakët (VIDEO)
Telashe për Panuccin, gjobitet nga gjykata italiane
Barcelona reagon për një transferim të mundshëm të Neymarit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media