Home Sport
Londinezët shënojnë edhe golin e dytë ndaj Evertonit (VIDEO)
Tottenham Hotspur ka shënuar edhe golin e dytë ndaj Evertonit në "Wembley Stadium".

Është sulmuesi 24-vjeçar, Harry Kane ai që ka dyfishuar rezultatin në minutën e 47'-të kundër Evertonit.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 49'-të. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Çudit Griezmann, shfaqet në konferencën për shtyp me flamurin e Uruguajit
Bëri shqiponjën në mes të Rusisë, Era Istrefi merr vendimin e papritur (FOTO LAJM)
Modric: Largohemi me kokën lartë
Mbappe i barazoi rekordin, Pele e uron në rrjetet sociale
Kapet skedina e çmendur e finales së Botërorit (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media