Home Sport
Tottenham nuk kanë të ndalur shënojnë edhe golin e tretë kundër Evertonit (VIDEO)
Tottenham Hotspur nuk ka të ndalur, shënonjnë edhe golin e tretë ndaj Evertonit në "Wembley Stadium".

Është përsëri ai, Harry Kane që shënon golin e tretë për skuadrën dhe të dytin personal në minutën e 59'-të.

Ndeshja pothuajse ka mbaruar, ku londinezët kryesojnë 3-0. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Ky është presidenti i ri i Milanit
Ronaldo nuk është i lumtur te Juventus, kërkon edhe mikun e tij
Tifozët nigerian mbesin me "duar në xhepa" në Rusi
Neymar i thumbon të gjithë me tatuzhin e ri (FOTO LAJM)
E FUNDIT/ Milan me president të ri

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media