Home Sport
Antonio Conte e pranon dhe vetë: Skemat nuk po na funksionojnë
Chelsea humbi dy pikë të arta sot kundër Leicester Cityt që sfida përfundoi barazim 0-0, ndeshje kjo e vlefshme për javën e 23-të të Premier Leagues.

Edhe vetë tekniku i Chelseat, Antonio Conte e pranon se skuadra ishte e lodhme, por edhe skemat që nuk po funksionojnë.

"Faji për mungesen e golave është i të gjithë lojtarëve jo vetëm njërit. Skema që jemi duke e përdorur tani, nuk është duke bërë punë". tha ai.

"Nxorra jashtë fushe Hazard dhe Fabregas sepse ishin të lodhur."

"Ne luajtëm shumë shpejtë nga ndeshja me Arsenal, dhe kjo është arsye e lodhjes së lojtarëve.". ishin fjalët e Contes në fund të ndeshjes. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Ky është presidenti i ri i Milanit
Ronaldo nuk është i lumtur te Juventus, kërkon edhe mikun e tij
Tifozët nigerian mbesin me "duar në xhepa" në Rusi
Neymar i thumbon të gjithë me tatuzhin e ri (FOTO LAJM)
E FUNDIT/ Milan me president të ri

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media