Home Sport
Interi i ofron Sevillas mesfushorin kroat
Interi i ka ofruar mesfushorin kroat, Marcelo Brozovicin, skuadrës së Sevillas në Spanjë.

Siç raporton Sky Sport Italia klubi milanez po sheh mundësinë për të larguar një mesfushor që të rregullojë financat, shkruan Albeu.com.

Futbollistit kroat i është kufizuar minutazhi këtë sezon me ardhjen e teknikut italian Luciano Spallettit.

Me “Zikaltërit” që i kanë duart e lidhura nga parametrat e Financial Fair Play të UEFA-s, atyre u duhet të shesin për t’i rritur të hyrat.

25-vjeçari ka shënuar tre gola dhe duke dhuruar një asist në 14 ndeshje në Serie A deri më tani këtë sezon, shumicën e të cilave pasi është futur nga stoli rezervë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Real Madrid i rezervon Hazardit fanellën me numrin 7 (FOTO LAJM)
Aurelio De Laurentiis flet për rikthimin e Cavanit dhe për transferimin e Vidal
Manchester City kryeson garën për shërbimet e Miralem Pjanic
Leroy Sane zbardh biseden me trajnerin Low që e la jashtë listës së Botërorit
Lëndohet keq, Kamer Qaka nxirret në krahë nga fusha e lojës

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media