Home Sport
Trajneri i Villarrealit flet se si e mposhti Realin e Zidanet
Trajneri i Villarrealit, Javi Calleja, ka folur rreth fitores historike të skuadrës së tij kundër Real Madridit sot pasdite në "Santiago Bernabeu".

“Luajtëm të qetë dhe u treguam më të rrezikshëm”, ka thënë Calleja.

“Në pjesë të parë ata na detyruan të tërhiqeshim mbrapa dhe hasem në probleme për të kryer kundërsulme. Por në të dytën, kur e patëm se ishim në një nivel, e dinim ndeshja mund të shkonte në favorin tonë. U treguam inteligjentë dhe efektivë.” është shprehur ai. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Amir Khan mposht kundërshtarin për vetëm 40 sekonda (VIDEO)
Barcelona ngre në Madrid trofeun e Copa del Rey (VIDEO)
Benevento trullos Milanin e Gattusos, fiton midis San Siros (VIDEO)
Barcelona shkatërron Sevillan dhe triumfon në Copa del Rey (VIDEO)
Galliani mendon se Ibrahimovic duhet të jetë në Botëror

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media