Home Sport
Juventus çmendet pas sulmuesit anglez, ofron 250 milionë euro për të
Lajmin e konfirmojnë mediat spanjolle. “Don Balon” lëshon bombën dhe ndez supersfidën mes Juventusit dhe Tottenhamit.

Siç shkruan gazeta spanjolle, bardhezinjtë po mendojnë seriozisht të afrojnë sulmuesin anglez Harry Kane në merkaton e verës.

Oferta është e çmendur dhe shkon deri në 250 milionë euro. “Zonja” nuk vuan aspak nga aspekti ekonomik dhe, për këtë fakt, kërkon të sfidojë ekipet e mëdha në luftën për sulmuesin.

Me shumë mundësi, paratë do të vijnë edhe nga shitja e Paulo Dybalas që po kërkohet nga Real Madrid dhe Barcelona. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
"Presioni" i mbiemrit Zidane, flet djali i Zinedine Zidane
Al-Khelaifi për Neymar: Nuk ndal askënd të largohet
Mësohet data e "super-finales" angleze
Titulli IBF në boks, një "luftë e përgjakur"
Maldini: U ndjeva keq kur ultrasit më vërshëllyen

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media