Home Sport
Neymar Jr në vitin 2019 tek Real Madrid
Sipas gazetës spanjolle, Mundo Deportivo çdo gjë është e planifikuar në mënyrë të përkryer për kalimin e Neymarit në Real Madridi vetëm dy vite pasi braktisi Barcelonën për Paris Saint-Germainin.

Synimi i ish-yllit brazilian të Barcelonës është të bëhet numër një në botë, jo vetëm në fushën e lojës por edhe në botën e biznesit. Ai do të kthehet në La Liga, kampionatin që i përshtatet më së miri karakteristikave të tij dhe këtë do ta bëjë dy vite pasi e braktisi Barçën.

Ëndrra e Florentino Perezit për ta veshur të bardh Neymarin, pasi në vitin 2013 ishte shumë pranë për të nënshkruar me të, do të bëhet realitet gjashtë vite më pas, ndërsa ideja e brazilianit është të arrijë në Madrid për të fituar Topin e Artë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
euro
Sportisti nënshkruan kontratë 1 mln euro në ditë
hiligani5
U ekzekutua dje, trazirat që huligani kroat shkaktoi në Serbi (VIDEO)
albania0
Turp në Kosovë, pse e gjithë kjo urrejtje për kombëtaren e Shqipërisë? (VIDEO)
antee4
Ekzekutohet huligani kroat, tmerri i serbëve (FOTO LAJM)
milan2
Higuain: Milan do t’a shtyp Interin

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media