Home Sport
Samuel Umtiti i kërkon Barcelonës rritje page
Samuel Umtiti dëshiron që Barcelona t’i paguajë rrogë të ngjashme më atë që ia kishte ofruar Manchester United para se të nënshkruante kontratë të re në “Camp Nou”.

United shfaqi interesim për Umtitin, i cili ka klauzolë lirimi prej 60 milionë euro në kontratën e tij, në fillim të afatit kalimtar dimëror dhe ishte i gatshëm ta paguante qendërmbrojtësin 6 milionë euro në sezon.

Mbrojtësi francez është i lumtur në Barcelonë, e cila duhet tani të vendosë sa shumë të shpenzojë për Umtitin në tentim për ta siguruar një kontratë të re që do ta mbajë atë në klub deri në vitin 2024. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Juventusi i vihet pas mesfushorit të PSG
7 orë bisedime, Chelsea zgjedh Maurizio Sarrin si trajner të ri
Edin Dzeko zgjedh golin më të bukur në karrierën e tij (VIDEO)
Ronaldo: Na rrethuan sikur të ishim kriminelë
Në qendër të qytetit lajmërohet "vdekja" e klubit të Vllaznisë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media