Home Sport
PSG befason Realin, kalon e para në avantazh (VIDEO)
Paris Saint-Germain ka kaluar e para në avantazh ndaj Real Madridit në "Santiago Bernabeu".

Ai që shënon golin është mesfushori francez, Adrien Rabiot në minutën e 33'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 35'-të. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Juventusi i vihet pas mesfushorit të PSG
7 orë bisedime, Chelsea zgjedh Maurizio Sarrin si trajner të ri
Edin Dzeko zgjedh golin më të bukur në karrierën e tij (VIDEO)
Ronaldo: Na rrethuan sikur të ishim kriminelë
Në qendër të qytetit lajmërohet "vdekja" e klubit të Vllaznisë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media