Home Sport
Ronaldo shënon nga penalltia, Real Madrid barazon gjithçka ndaj PSG (VIDEO)
Real Madrid ka barazuar rezultatin ndaj Paris Saint-Germain në "Santiago Bernabeu".

Autori i golit ë ylli portugez, Cristiano Ronaldo, që shënon nga pika e bardhë e penalltisë në minutën e 45'-të.

Ndeshja po luhet dhe janë sekondat e fundit të pjesës së parë. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Juventusi i vihet pas mesfushorit të PSG
7 orë bisedime, Chelsea zgjedh Maurizio Sarrin si trajner të ri
Edin Dzeko zgjedh golin më të bukur në karrierën e tij (VIDEO)
Ronaldo: Na rrethuan sikur të ishim kriminelë
Në qendër të qytetit lajmërohet "vdekja" e klubit të Vllaznisë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media