Home Sport
Interi gjobitet me 10 mijë euro për thirrje "anti-napolitane"
Interi është gjobitur me 10.000 euro për thirrje anti-napolitane gjatë barazimit pa gola kundër Napolit të dielën në mbrëmje.

Gjatë 10 minutave të parë të pjesës së parë dhe dytë, monitoruesit kanë dëgjuar një pjesë të përkrahësve zikaltër duke bërë thirrje fyese në baza të origjinës territoriale.

Serie A e ka publikuar sot raportin disiplinor ku mësohet se Interi është gjobitur me 10.000 euro për thirrje fyese dhe abuzive.

Interi është gjobitur edhe me 4.000 euro tjera për vonesën e nisjes së ndeshjes për pesë minuta, ndërsa Napoli me 2.500. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Guardiola: Muric është i jashtëzakonshëm
PSG mposht Orleansin dhe vazhdon rrugëtimin në Kupën e Ligës (VIDEIO)
FIFA revolucion në futboll, këto janë rregullat e reja që priten të aplikohen
Heroi Muric, City kualifikohet në gjysmëfinale të Caraba Cup (VIDEO)
Milani ngec në transfertë, barazon pa gola ndaj Bolognas (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media