Home Sport
Maldini motivon Milanin: Duhet të besoni tek vendi i katërt
Paolo Maldini motivon skuadrën e Milanit duke thënë se ata duhet të besojnë në arritjen e vendit të katërt që i dërgon në Ligën e Kampionëve.

“Pas startit të vështirë, Milani ka mundësi që ta ndjek vendin e katërt”.

“Mendoj që është e drejt që ata të besojnë në një vend në Ligën e Kampionëve. Kjo pasi rezultatet vijnë kur beson”.

“Njëjtë vlen edhe për Scudetto, Napoli duhet të besojë dhe nuk duhet të dorëzohet, pasi të ardhmes nuk i dihet”.

“Ka pak gjasa që ta shohim Juventusin duke humbur, por nëse ju ndodh ata duhet të jenë aty”, ka thënë Maldini./albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Guardiola: Muric është i jashtëzakonshëm
PSG mposht Orleansin dhe vazhdon rrugëtimin në Kupën e Ligës (VIDEIO)
FIFA revolucion në futboll, këto janë rregullat e reja që priten të aplikohen
Heroi Muric, City kualifikohet në gjysmëfinale të Caraba Cup (VIDEO)
Milani ngec në transfertë, barazon pa gola ndaj Bolognas (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media