Home Sport
Emery qetëson tifozët për të ardhmen e Neymarit
Emery është vetë në fije të perit por nga ana tjetër mendon sërish për qetësimin e tifozëve në lidhje me të ardhmen e Neymarit.

Në konferencën për shtyp përpara ndeshjes së rradhës në kampionat ndaj Angers që do të zhvillohet këtë të mërkurë në orën 17:00, trajneri spanjol u ndal të fliste pikërisht për të ardhmen e yllit brazilian. Emery theksoi se projekti i klubit është solid dhe serioz dhe nuk ka asnjë shans që Neymar të largohet nga Parisi në fund të këtij sezoni.

“ Presidenti ka shkuar në Brazil pikërisht për të mbështetur Neymar i cili po rikuperohet nga dëmtimi”, shtoi më pas Emery duke larguar zërat për një lamtumirë të parakohshme të O’Ney./albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
"Real Madridit i mungon Ronaldo"
Milani dhe Interi mendojnë të ndërtojnë një stadium të ri
Panucci zbulon se si u njoh me partneren e shokut të tij (FOTO LAJM)
Klopp: Nuk më intereson hakmarrja kundër Realit
Takaj: Ishte një mbledhje që shërben për të shkundur ekipin

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media