Home Sport
Ancelotti, gati per stolin e nje gjiganti anglez
Antonio Conte pritet të largohet nga Chelsea gjatë verës, dhe Ancelotti është informuar me këtë gjë. E njëjta situatë vlen edhe për Arsene Wenger.

Francezi mund ta zgjedh largimin në fund të sezonit, që nuk është aspak i mirë. Ancelotti shihet si zëvendësues i tij.
Edhe PSG janë të interesuar për rikthimin e tij në bankë, por klubet e Ligës Premier mbesin në top listë.

Ancelloti e ka pranuar që po kërkon një aventurë të re në Ligën Premier, ndërsa dëshira më e madhe e tij mbetet ajo e Kombëtares Italiane./albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Britanikët: Dy shqiptarë mposhtën rusët dhe serbët që u bashkuan kundër tyre
Festoi me shqiponjë, Shaqiri ka një mesazh edhe për tifozët serb që e fërshëllyen
Pas golit me Serbinë vjen lajmi i madh për të ardhmen e Shaqirit (FOTO LAJM)
Reagon edhe Behrami, ky postim i tiji pritet të ngjallë reagime të forta (FOTO LAJM)
Mediat angleze: Shqiponjat shqiptare mundën Serbinë (FOTO LAJM)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media