Home Sport
Valverde komplimenton guximin e Andre Gomesit
Trajneri i Barcelonës, Ernesto Valverde, para ndeshjes me Chelsean ka folur për situatën e mesfushorit portugez, Andre Gomes, i cili ditë më parë tha se jeta në Barcelonë i është kthyer në ferr.

“Kam folur disa herë me Andre Gomes. Trajnerët dhe kolegët e tij janë këtu për ta ndihmuar”.

“Rrëfimi i tij ka qenë një akt i guximshëm dhe të gjithë ne e respektojmë më shumë për këtë”.

“Ka disa situata që çdo njeri duhet t’i kalojë që të ec përpara”.

“Ai ka shumë cilësi dhe le të shohim nëse në ndeshje ndaj Chelseat do të jetë mbrëmja e tij”, ka thënë Valverde./albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
CSKA Moskës deklason Real Madridin (VIDEO)
Formacionet zyrtare: Young Boys - Juventus
Formacionet zyrtare: Manchester City - Hoffenheim
CSKA Moskës dyfishon rezultatin ndaj Real Madridit (VIDEO)
Super Chalov, CSKA Moskës kalon në avantazh ndaj Real Madridit (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media