Home Sport
Barcelona pret Chelsean për hesapet e fundit, ja si mund të rreshtohen skuadrat
Barcelona dhe Chelsea do të takohen në Camp Nou për hesapet e fundit para kalimin në fazën tjetër të Championsit.

Pas barazimit në ndeshjen e parë anglezët iu duhet një gol të kaluar tutje, dhe për të mos toleruar më golat e katalanasve.
Sa u përket formacioneve, Ernesto Valverde do të ketë në dispozicion edhe Andres Iniestan

Më poshtë janë formacionet e mundshme:

Barcelona: Ter Stegen; Sergi Roberto, Pique, Umtiti, Jordi Alba; Rakitic, Busquets, Iniesta; Paulinho; Suarez, Messi.

Chelsea: Courtois; Rudiger, Azpilicueta, Christensen; Moses, Fabregas, Kantè, Alonso; Pedro, Willian, Hazard./albeu.com/
Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Gazeta britanike, "The Guardian": Askush nuk trukon ndeshje si Skënderbeu
Kukësi fiton me polemika ndaj Vllaznisë, dhe blindon vendin e dytë në klasifikim (VIDEO)
Messi pensionohet nga Kombëtarja Argjentinase ?
Zyrtare: Dëmtohet Giorgio Chiellini
I çmenduri Ronaldo, ka shënuar më shumë gola se kto 5 klube evropiane këtë vit 2018

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media