Home Sport
Chelsea bën gati shifrën stratosferike për transferimin e Asensios
Chelsea së fundim i është qepur keq yllit të Real Madridit, Marco Asension.

Siaps raportimeve të Don Balon londinezët duan të "ndihmojnë" presidentin e Real Madridit, Florentino Perez, për t’i mbushur arkat. Për këtë arsye sipas të njëjtit burim, Asensio do të tentohet të joshet, pavarësisht se Perez nuk dëshiron ta shesë 22-vjeçarin.

Perez dhe Reali i Madridit e shikojnë 22-vjeçarin si e ardhmja e klubit, por Chelsea do të bëjë maksimumin e saj. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Gazeta britanike, "The Guardian": Askush nuk trukon ndeshje si Skënderbeu
Kukësi fiton me polemika ndaj Vllaznisë, dhe blindon vendin e dytë në klasifikim (VIDEO)
Messi pensionohet nga Kombëtarja Argjentinase ?
Zyrtare: Dëmtohet Giorgio Chiellini
I çmenduri Ronaldo, ka shënuar më shumë gola se kto 5 klube evropiane këtë vit 2018

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media