Home Sport
Lista e lojtarëve që kanë luajtur me të dyja klubet, Barcelona dhe Chelsea
Barcelona dhe Chelsea historikisht kanë ditur të zhvillojnë një ndeshje spektakolare midis njëra-tjetrës.

Së fundmi ata u takuan në fazën e 1/16 ku Barcelona në ndeshjen e parë rrëmbeu një barazim 1-1 që do të jetë problematik për blut e Londrës në ndeshjen e sotme. Por këto dy ekipe rivalë janë vetëm në fushë pasi në merkato dy ekipet kanë pasur shumë hyrje-dalje të lojtarëve që kanë qenë pjesë e të dyja klubeve.

Kjo është lista e lojtarëve: Bogarde, Mark Hughes, Ferrer, Zenden, Petit, Quaresma, Belletti, Deco, Eto’o, Gudjohnsen, Pedro, Oriol Romeu, Fabregas. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Modriç tregohet modest: Nuk mendoj për "Topin e Artë"
Shënoi gol nga penalltia, Pogbas i duheshin 9 sekondash dhe 26 hapa (VIDEO)
Mesfushori shqiptar shënon në Europë, më pas bie në gropën e stadiumit (VIDEO)
Gjesti i madh i presidentit të Chelseat, shikoni surprizën që i ka bërë tifozëve sot në Greqi (FOTO LAJM)
Shkëlqen Aubameyang, Arsenali deklason Vorsklan (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media