Home Sport
Në fund të sezonit ndodh shkëmbimi më i madh në histori
Siç raportojnë mediat spanjolle, prej disa kohësh Hazard është përfolur për një transferim të mundshëm në ‘Santiago Bernabeu’, por mund të jetë pikërisht merkato e radhës, ajo që mund te sjellë konkretizimin e këtij operacioni.

Nëse fundi i sezonit do të konfirmojë Zidanë, ai është i vendosur të sjellë në Madrid belgun Hazard. Ndërkohë Lojtari i Chelseat ka një kontratë të vlefshme që parashikon qëndrimin e tij tek Blutë e Londrës edhe për dy vjet e gjysmë, por vetë 27-vjeçari nuk dëshiron më të qëndrojë në Premier League, duke justifikuar spekulimet mediatike.

Hazard ka vendosur të mos rinovojë me klubin anglez, çka shton probabilitetin e rikthimit të uellsianit Bale në Angli, në kuadër të këtij shkëmbimi. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
McGregor kërcënon Khabib: Zoti ruajtë shpirtin tënd
Sarri: I lumtur me pikët por jo me rezultatin
Modriç tregohet modest: Nuk mendoj për "Topin e Artë"
Shënoi gol nga penalltia, Pogbas i duheshin 9 sekondash dhe 26 hapa (VIDEO)
Mesfushori shqiptar shënon në Europë, më pas bie në gropën e stadiumit (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media