Home Sport
Juventus kërkon shërbimet e mesfushorit të Arsenalit
Juventusi po monitoron mesfushorin anglez të Arsenalit, Jack Wilshere, me qëllim që të nënshkruajë me të si një transferim free.

Lojtari anglez do të jetë një futbollist i lirë në fund të sezonit dhe aktualisht nuk ka patur kontaktet për të rinovuar kontratën me “Topçinjtë”.

Bardhezinjtë po kërkojnë të nënshkruajnë me mesfushorin e Liverpool-it, Emre Can dhe flitet, se janë shumë afër marrëveshjes.

Siç raportojnë “Tuttosport” bëjnë me dije, se ata po monitorojnë gjithashtu edhe Wilshere. Nga ana tjetër, 26-vjeçari ndiqet edhe nga Milani. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Boksieri shqiptar Uldedaj fiton titullin botëror WBO dhe shpërthen në lot
Tragjedi në Gjermani, kapitenit të Stuttgartit i vdes babai në stadium
Shikoni disa nga fotot e avionit luksoz të Lionel Messit (FOTO LAJM)
Moderatorja "kap mat" Lorik Canën në dhomat e zhveshjes
Ronaldo i jep fitoren Juventusit në derbi kundër Torinos (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media