Home Sport
Milan pikëton mesfushorin e Lyonit si përforcimin e radhës
Milan thuhet se po përgatit një ofertë për anësorin e Olympique Lyonnais, Memphis Depay.

Sipas Tuttosport, Milan do të përpiqet të nënshkruajë me një mesfushor krahu këtë verë dhe kanë shënjestruar Depay.

Holandezi ka rindërtuar karrierën e tij në Lyon pas dy viteve zhgënjyese me klubin anglez, Manchester United, duke shënuar 17 gola dhe duke dhuruar 18 asiste në 59 paraqitje në Ligue 1.

Oferta që Milani ka për 24-vjeçarin është rreth 30 milionë euro. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Ronaldo përmbys rezultatin, shkatërron portën me dy gola (VIDEO)
Fillon loja e fortë në sfidën Holandë-Angli, shënohet një gol (VIDEO)
Prishet "qetësia", bëhet goli i parë në sfidën Itali-Argjentinë (VIDEO)
Salah fundos Portugalinë e Ronaldos me një super gol (VIDEO)
Xhemajli bën golin spektakolar, i jep fitoren Zvicrës (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media