Home Sport
Bayern kalon në avantazh ndaj Besiktasit (VIDEO)
Bayern Mnich ka kaluar në avantazh ndaj Besiktasit në "Vodafone Park".

Ai që ka shënuar është mesfushori spanjoll, Thiago Alcantara në minutën e 18'-të.

Ndeshja po zhvillohet dhe është minuta e 20'-të. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:


Shkruani komentin tuaj!
 
Gazeta britanike, "The Guardian": Askush nuk trukon ndeshje si Skënderbeu
Kukësi fiton me polemika ndaj Vllaznisë, dhe blindon vendin e dytë në klasifikim (VIDEO)
Messi pensionohet nga Kombëtarja Argjentinase ?
Zyrtare: Dëmtohet Giorgio Chiellini
I çmenduri Ronaldo, ka shënuar më shumë gola se kto 5 klube evropiane këtë vit 2018

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media