Home Sport
Mësohen detajet rreth transferimit të Abazajt tek Anderlechti
Kristal Abazaj zyrtarizoi është një lojtar i Anderlechtit në Blegjikë, ku nënshkroi një kontratë 3-vjeçare, me opsion zgjatjeje edhe për dy sezone të tjerë.

Kartoni i Abazajt ka kushtuar plot 750 mijë euro klubit të Anderlechtit, para këto që do të shkojnë në arkën e Skënderbeut. Klubi korçar bleu kartonin e Kristal Abazajt në janar të këtij viti, duke i paguar Luftëtarit plot 300 mijë euro, me shpresën për ta reklamuar sulmuesin në Europë dhe për t’i rritur vlerën edhe më shumë. /albeu.com/

Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Hyka: Nuk do të kthehem më në San Jose
Shpërthejnë mediat italiane: Penallti e shpikur, arbitri eliminoi Milanin në Greqi
Këto janë 24 skuadrat të kualifikuara në fazën tjetër të Europa Leagues
Lacazette i jep fitoren Arsenalit ndaj Qarabagut (VIDEO)
Tronditet Milan, eliminohet nga Europa League (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media