Home Sport
Bonucci e pranon se dhe ai do e kishte humbur kontrollin kundër Realit
Leonardo Bonucci tregohet realist duke thënë se edhe ai mund ta kishte humbur kontrollin nëse ende do të ishte lojtar i Juventusin kur u akordua një penallti në sekondat e fundit kundër Real Madridit.

“Po, kam menduar me veten ‘faleminderit Zotit që nuk jam aty kur u akordua penalltia’. Kam menduar kështu sepse nuk do të mundë t’i mbaja nën kontroll instinktet e mia”, ka thënë Bonucci.

“Gigi është portieri më i mirë në histori të futbollit”, shtoi ai. /albeu.comn/
Dërgoja mikut në:
Shkruani komentin tuaj!
 
Hyka: Nuk do të kthehem më në San Jose
Shpërthejnë mediat italiane: Penallti e shpikur, arbitri eliminoi Milanin në Greqi
Këto janë 24 skuadrat të kualifikuara në fazën tjetër të Europa Leagues
Lacazette i jep fitoren Arsenalit ndaj Qarabagut (VIDEO)
Tronditet Milan, eliminohet nga Europa League (VIDEO)

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media