Home Sport
Guardiola merr shpërblimin nga City për fitimin e titullit kampion
Pep Guardiola është shumë pranë zgjatjes së kontratës së re me Manchester Cityn me një vit tjetër.

Rinovimi do të jetë si shpërblim për fitimin e titullit kampion në Premierligë. Guardiola do të qëndrojë në Mançester deri më 2020 dhe do të fitojë 17 milionë euro në sezon.

Gjithashtu edhe për lojtarët mendohet që do të ketë shpërblime edhe pse asgjë nuk është konfirmuar. /albeu.com/
Dërgoja mikut në:

Shkruani komentin tuaj!
 
Ancelotti "shpërthen" ndaj serbëve: Vetëm këtë dinë të bëjnë
Juventus nis Champions-in, Allegri lë jashtë yllin e skuadrës
Pirlo gjen mesfushorin e përsosur për Interin, është kroat
Trajneri i PSG "thumbon" Liverpool: Nuk ishte as logjike as korrekte
Ish-banorja e "Big Brother": E kam bërë me lojtarë të Barçës e Realit

Shqipëri Kosovë Maqedoni Sport Showbiz Argëtim Lifestyle Teknologji Auto Ekonomi Bota Video Lajme Foto Lajme English News
© 2003 - 2018 Albeu Online Media